SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Bill Clinton_2 dhoma gjumi
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesn me qira ne Dardani te Bill Clintoni , mobiluar, 65m2
Banesa posedon:
- sallon
- kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- ballkon
- koridor
Ne cmim (230 euro) jane te perfshira pagesat e nxemjes qendrore, berllogut dhe ujit.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »