SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje Urgjent
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
130662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Urgjent banesen 77m2 (Bruto) ne Germi extra e mobiluar. Dhe e mobiluarPostuar nëpërmjet celularit.Ideale per qift te ri . Ka mun desu te blihet edhe pa Mobilje cmimi eshte fix 40000
Informata rreth publikuesit
Bekim
Paris, France
044181082
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »