SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 66m2 kati 4 Lagja Spitalit
Çmimi :
€44,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
130693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Afër Rrethit), me sipërfaqe 66m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon, kuzhinë të veqant me trapezari, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, ka ujë 24H, parking rrugor, kontrata bëhet te Noteri Ndertim ABI Compani.


Ndërtim i ri.
Çmimi:44.000€.


+377/ 444433349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »