SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli prej 4 ari në lagjen Veternik 36,000€
Çmimi :
€144,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:31
Madhësia :
4 m²
ID e produktit :
130704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Trualli në Rrugen Besim Ndreca shumë afër BAU MARKET ose prapa AL PETROL, Veternik, Prishtinë.

• Trualli ndodhet në mes të Bau Market, Al Petrol, Grand Store ka një sipërfaqe prej 4 Ari, ka qasje të shpejtë në dy magjistralet Prishtinë-Ferizaj dhe Prishtinë-Gjilan.
• Ndërsa buzë rrugës ku ajo ndodhet është i shtrirë edhe rrjeti i ujësjellësit dhe kanalizimit.
• Ju lutem shikoni fotografit dhe hartën e patundshmërisë dhe koordinatat se ku ndodhet patundshmëria me këto koordinata mund ta shikoni patundshmërinë në Google Maps (42.624674, 21.146753)

Çmimi i kësaj patundshmërie është 36,000 € për Ari.

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »