SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE SHITJE-ULPIANE
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
29 m²
ID e produktit :
130707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Prishtine-Ulpiane te fontana.Banesa eshte e mobiluar dhe ka nje dhome,kuzhinen dhe banjo.Te intersuarit mund te paraqiten ne kete numer te telefonit:044286382
Informata rreth publikuesit
Milazim
Prishtinë
044286382
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »