SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 2 SHTEPI AFER QENDRES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
130720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 SHTËPI afer "Domit te Pleqve" , janë me ni Truall (2.5 Ari) --Siperfaqja njera (180m2),
Sallon, Kuzhin, 3 Dhoma Gjumi, Ballkon.
Kurse tjetra ka (240m2)
Sallon, Kuzhin, 4 Dhoma Gjumi, 2 Banjo, Ballkon, 2 Shpajza.
Shtëpit posedojnë Nxemje Qëndrore, Kamera, Klima, Rezervuar 2000 L, dhe Bunar.
Njera eshte e leshuar me Qira 700 €., qe 10 vite jan te leshuara me Qira.." Me pare kesh bojm marveshje, pranojm edhe ndrrim! Dokumentacioni ne rregull, pronè e trasheguar.

KONTAKTI:
Real Estate IMOBANIMI
Tel: 045 951358
Viber: 049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »