SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qira lokali 15m2, te Kafet e Vogla
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:01
Madhësia :
15 m²
ID e produktit :
130743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira lokali 15m2, perdhese e ulet te Kafet e Vogla. Lokali gjindet perballe Ambasades Kroate, ne rrugen kryesore, ështe komplet i renovuar dhe i pershtatshem per mobi shop, zyre, avokature etj. Qmimi 300 euro ne muaj.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
www.dion-ks.com 
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kafet e Vogla [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »