SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 95m2 me qira ne Arberi kompleksi Molla.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
130765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 95m2 me qira ne Arberi / Dragodan, Kompleksi "Molla".
Banesa eshte ne katin e dyte, ka dhoma dite me kuzhine, dy hdoma te gjumit, banjo dhe dy ballkona.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 350euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »