SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
130772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit, te varri i presidentit..
Banesa eshte ne katin e shtate, ka lift, ka dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe ballkon.
Çmimi i qirase eshte 200euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044 518 550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »