SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITJE. Banesë 70m2 në shitje në Lagjen Velania.
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:22
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
130779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 70m2 në shitje në Lagjen Velania.
Banesa gjendet në lagjen Velania, mbi parkun e qytetit, është tërësisht e mobilume dhe e lëshuar me qira dhe është në katin e III.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Koridor
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »