SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
15 ari ne Sofali
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Madhësia :
1500 m²
ID e produktit :
130800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 15 ari toke per ndertim te ulet, me leje ndertimi dhe gjithe infrastrukturen. Per informata: dardan@gmail.com; 044 757 141
Informata rreth publikuesit
Ron
Prishtinë
044 757 141
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »