SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne qender te Prizrenit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
130818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne qender te Prizrenit, 3 minuta larg prej shadervanit. Shtepia ka mbi 250m2, eshte ne ndertuar ne 1.86ari, ka lokal ne rruge dhe hymje te vecant.
Rr. Iljaz Kuka.

Per cdo informate mund te kontaktoni: viber: +38649126449
Informata rreth publikuesit
M
Prishtinë
044185655
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »