SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat e Reja me Kualitet Superior ne Pejë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
130831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Behet fjale per banesa 86m2 dhe 120m2 ne katin V, ndertesat e sapondertuara me materialin me cilesor ne treg me cilesi nderkombetare

Gjenden ne ish Tregun e Gjelber ne Peje, afer Qendres, me nje peizash mahnites te kombinuar me lumin e paster dhe nje skyline mbreselenese

Vecori te ketij ndertimi eshte pozita qendrore ne Peje, peizashi natyror, afersia e Parkut te Pejes, hapesira e gjere e banimit dhe parkingut, ambient rrethues te shkelqyer

Per me shume informata ju lutem kontaktoni: +38649699937 (Edhe Viber)
Poashtu mund te na gjeni edhe ne rrjetin social facebook, ku keni mundesine edhe te kontaktoni direkt poashtu edhe vete te shikoni proceduren e ndertimit dhe rezultatet e pakonkurrence te ketij ndertimi ne qytetin e bukur te Pejes www.facebook.com/GeshtenjaCo 
Informata rreth publikuesit
Enis
Pejë
+38649699937
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »