SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
130848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera bulevardi Bill Clinton
Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar,ne rrugen kryesore te Artatex.VETEM PER FAMILJAR QMIMI FIX.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
045573557
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »