SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP Shet Banesen te QENDRA TE URA GURIT Prej 73m2 ne katin e 6 Vetem 47,000 Euro
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
130852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP Shet Banesen te QENDRA TE URA GURIT
Prej 73m2 ne katin e 6 Vetem 47,000 Euro
Banesa posedon dyr nga bungu me te persosurat
Banesa posedon Parket bungu qe esht me i shtrejti e me kulitativi ne treg
Banesa posedon kfasad
Banesa posedon dritare sllovene
Me nje fjal esht e rreguluar ne menyr shum profesjonale
dhe ka nje renditje shum te bukur siq po shifet ne foto
Renditja e Baneses eshte .
- Sallon me Kuzhin me shank
- Dhom te Fjetjes
- Dhom te Fjetjes
- Koridor
- Banjo madhe
- Ballkon 2
Banesa posedon nxeme qendrore
Banesa posedon Der te hyrjes Blind .
Banesa posedon Parking per vetur .
Adaj ju qe deshironi nje Banes mu ne qender te pejes afer parkut madh afer Hotel dugagjinit afer lokaleve afriste afer shtepis se mallrave afer shum gjera elemtare per jet dhe femit tuaj .
Andaj ju qe deshironi nje Banes ne katin e 6 me nje kfalitet shum te te larte mos hezitoni sa me par na kontaktoni
- kontakti ne Zyret tona .
Nr tel +38649 -699964 Viber ,Tango,WhatsApp
Nr tel +37744-699964 Viber ,Tango,WhatsApp
Nr tel +38269-505105 Viber .
Facebook Ornela Gashi
Skype Agency-home-vip@hotmail.com
Add Email Agency-home-vip@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »