SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET URGJENT BANES 102m2 ne katin e 2 banesa nodhet te Ura gurit me pamje nga Bistrica dhe ka Hotel Dugagjini
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
130853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pejë ·
AGENCY HOME VIP SHET URGJENT BANES 102m2
ne katin e 2 banesa nodhet te Ura gurit me pamje nga Bistrica dhe ka Hotel Dugagjini banesa esht komplet e mobiluar dhe me nje super Qmim .
Banesa shitet e mobiluar
Dhe ka mundesi te shitet dhe pa mobile sipas marveshjes anda ju qe deshironi nje banes mu ne zemer qytetit ku ne at pjes qytetit esht nje qetsi e freski maksimale ku keni afer te gjitha gjerat elemetare per jetes
Ku atë pjes te qytetit e pelqejn të gjithë per jetes mos hezitoni ejani shikoni dhe binduni dhe vet
Banesa ka ket renditje
Dhom gjumi
Dhom gjumi
Kuzhin me shank
Sallon I madh
Koridor shum të madh
Banjo shum të madhe
Shpajz ( depo )
tarasa 2
Podrum 4x4
Lift
Parking
Vend per te lojra per femi shum madh dhe sigurt
per me shum info
+38649699964 Viber
+37744699964 -
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »