SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë duplex 120m2 në shitje në Dardani.
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
130854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë duplex 120m2 në shitje në Dardani.
Banesa gjendet te bashkësia e III-të lokale dhe është në katin e IV-të (është mbindërtim).

Banesa ka këtë renditje:
Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. WC
1. Dhomë pune
1. Ballkon

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo

Per me shume informata kontaktoni ne:

+377 44 419 619
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044419619
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »