SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rezidenca Alba ne Tirane , Shitet apartament 90.8 m²
Çmimi :
€74,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:39
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh
ID e produktit :
130858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Edil al ka startuar me risin me te fundit te ndertimit.REZIDENCA ALBA,
Mjafton te paguani 30% te vleres dhe apartamenti behet i juaji , pagesa me keste per 1.5 vjet deri ne perfundimin e objektit .
TASHME KA ARDHUR DITA TE NDRYSHON MENYREN TUAJ TE JETESES.
oferta e muajit Gusht 2016 , apartament 2+1 me siperfaqe 90.8m² qe ndodhet ne katin e 3 banim , i mire organizuar , me tualetin me ndricim natyral ( dritare ) , dhoma e ngrenjes dhe e gatimit e vecuar nga dhoma e ndenjes.
I orientuar ne nje nga pozicionet me te favorshme te drites dhe diellit , JUG-LINDJE.
CMIM OFERTE 74.900 EURO

+oferta e vlefshme deri ne fund te muajit Gusht

Per me shume informacion kontaktoni:
06974017175
ermira.brozi@edilal.com
www.rezidencaalba.al 
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »