SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me siperfaqe 200m2, 3 ari ne Lagjen "Qendresa".
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
130862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me siperfaqe 200m2, 3 ari ne Lagjen "Qendresa".
Shtepia eshte dy kateshe, ka dhome dite, kuzhine, nje dhome dhe banjo ne katin e pare, ndersa ne katin e dyte tri dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon.
Çmimi eshte shum i volitshem 165000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »