SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFERTE SPECIALE SHITET 1+1 TEK LIQENI I THATE
Çmimi :
€51,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
130863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament 1+1 ne zonen me te qete te Tiranes me ajer te paster dhe gjelberim .
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65.2 m² i perfunduar , i gatshem per banim , me te gjitha dokumentacionet ( Certifikate pronesie )
Cmimi 55420 euro behet 51.000 Euro ( deri ne 31 Mars 2017 )
per me shume informacion
Mob.069 4040923
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »