SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA ME 35 ARI NE BREGDET TE SHQIPERISE
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
5
Madhësia :
3500 m²
Ekstra :
Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
130864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose nderroj Shtepine me 35 ari oborr ne Qerret (Kavaje, perballe kompleksit "Blue Laguna"),

Shqiperi. Shtepia permbane:

- 5 Dhoma te banueshme (me kuzhine dhe banjo secila).
- Uje , Energji elektrike, Kanalizim, Leje ndertimi.

Posedon te gjitha dokumentet dhe eshte plotesishte legjitime dhe mund te behet bartja brenda dites tek noteri.

- Nderrim bej me Shtepi ose Banesa ne Gjilan apo Prishtine. - Shtepia gjendet 500 metra larg plazhit.

VEREJTJE: - Mund te shiten edhe vetem 25 ari me shtepi!
Informata rreth publikuesit
Lum
Gjilan
044-483-211
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »