SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira me dy dhoma te gjumit te "QAFA".
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
130891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira me dy dhoma te gjumit te "QAFA".
Banesa eshte ne aktin e katert, ka lift ne funksion, ka dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »