SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 130m2 me qira ne Kalabri, kompleksi LESNA.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
130894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 130m2 me qira ne Kalabri, kompleksi "LESANA".
Banesa eshte ne katin e shtate, ka lift ne funksion, ka dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo dhe ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi i qirase eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »