SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa afer Eulexit - Lagja e Spitalit 2 ing
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
130898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dhomen e dites me kuzhine dhe trepezari, dhomen e fjetjes banjon dhe terasen
banesa ka depo te ujit 500 litra dmth ka 24 ore uje
Informata rreth publikuesit
AFERDITA
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »