SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Objekti ne Qender te Qytetit)100/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:22
ID e produktit :
130909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Objekti ne Qender te Qytetit:

Objekti ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar:

Objekti eshte i paisur me nxemje qendrore ,ashensor shume funksional, lokalet jane te gatshme per te filluar pune, ka nje podrum shum te bukur po ashtu i gatshem per pune.

Objekti ka 5 Banesa nga 120 m2 jane me dokumentacion te rregullt.

2 kat jane lokale me nga 60m2 ,80m2, 120m2.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »