SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SHTËPIA në Veternik, afër Spitalit Amerikan
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
260 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
130910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet SHTËPIA në Veternik, afër Spitalit Amerikan

Posedon:

• 260m2,
• 4.8 ari truall,
• 3 katëshe,
• 4 dhoma gjumi,
• Sallonë,
• Kuzhinë me trapezari,
• 2 banjo,
• 2 ballkona,
• Terasë,
• Garazhë për dy vetura,
• Depo për qymyr dhe dru,

Ndaras nga shtëpia ka një aneks,

Posedon:

• 50m2,
• Dhomë gjumi,
• Sallonë me kuzhinë,
• Banjo,

Çmimi 280.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »