SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qira
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
119 m²
ID e produktit :
130911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera, ka katër dhoma,Tre dhoma gjumi, salloni është i madh me kuzhinë, një banjo dy tarasa. Banesa ka 119m2 gjindet ne katin e tretë. Është në dragodan arbëria komuna e re. Gjindet edhe marketi meridian express ne ndërtesë. Banesa gjindet në rrugën Eduart Lear. Paisjet elektrike banjo dhe mobiljet të gjitha janë të pa përdoruraQmimi i volitshëm është 350 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sami
Prishtinë
+37744210990 ose +41767309014
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »