SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me QIRA ne Velani - Mobiljet e REJA --
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
130929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne Velani afer "Varrezave te Jahudive".
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe preferohet kryesisht per familje me femije ose nderkombetare.

Banesa ka kete renditje:
1 Sallon te madh
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhine (ndaras nga salloni) + komplet elementet. 2 Ballkona
1 Banjo
1Korridor.

Info: 049 222 303

045 305 000

code: 01243
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »