SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me QIRA te Dardha ne Emshir
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
130930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen emshir apo Kalabria.

Banesa eshte afer stacionit te autobuseve, konkretisht te komplexi Dardha.

Eshte ne katin e 2.Ne kete cmim eshte e perfshir edhe garazha.

Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome gjumi

1 Banjo

1 Terase

1 Garazhe

Info: 049 222 303

045 305 000

Code: 01247
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »