SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me QIRA ne Dardani
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
130932
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne dardani afer Restoran Dubrovnikut.

Banesa eshte ne katin e 3 , lifti punon , eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon

1 Dhome gjumi

1 dhome e improvizuar

1 Banjo

Info: 045 305 000

049 222 303

Code: 01257
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »