SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me siperfaqe 440m2, 6.68 ari, ne Lagjen me te bukur ne Prishtine Lagjen SOFALI.
Çmimi :
€510,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
440 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
130933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me siperfaqe 440m2, 6.68 ari, ne Lagjen me te bukur ne Prishtine Lagjen "SOFALI".
Shtepia eshte tri kateshe ka nxemje qendrore me rryme dhe me drru, ka rezervuar te ujit.
Kati pare ka hyrje te veqante, ndersa dy katet tjera kan dalje kah oborri siq shihete edhe ne foto. Oborr eshte shume i madhe dhe shume mire i rregulluar me gjelbrim.
Çmimi eshte 510000euro.
Per me shume infotmata na kontaktoni ne nr:
045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »