SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 80m² kati 1-re, ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
130976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe 80m² kati i parë, ne lagjen Ulpiana, perballe shkolles fillore Hasan Prishtina. Banesa eshte ndërtim i vjetër, e renovuar komplet dhe e mobiluar, eshte e pershtatshme edhe per ordinance apo veprimtari tjeter. Banesa ka këtë renditje :
- Salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- Koridor
- Banjo
- Ballkon
Ka dokumentacion të rregullt. Parking te mjaftushem.
Shitet me mobilje.
Çmimi eshte 160.000 €, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »