SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet super banesa ne Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 89 m2 Neto eshte ndertim i vjeter ne lagjen Dardani konkretisht perball Termokosit.

Banesa per dallim nga banesat tjera te moqme, kjo eshte e Renovuar tersisht dhe mobiluar me mobile te gjitha te reja.

Banesa posedon nje shperndarje te mire te hapsires ku ne 89 m2 Neto jane te ndara:
Qendrimi ditore
Kuzhina ndaras
Dhoma e femijeve
Dhoma e Prinderve
Dhoma e dyte e femijeve
Banjo
Shpajz
Teras

Banesa shitet me ose Pa mobile varsisht nga klienti i interesuar.

Cmimi: Sipas marrveshjes

Per info tjera:
Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »