SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Exlusive ne rrugen Enver Maloku
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:22
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
130979
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ndertuar nga kompania Tregtia ne lagjen Mati 1 ne Rrugen Enver Maloku

Banesa eshte e rregull me shume shije nga ana e Pronarit i cili qdo gje perveq ndertimit e ka bere vet keshtu siq shihet ne foto.

Banesa ka nje orjentim shume te mire drejt Perendimit dhe parkut te banesave ku u jep mundesin e te shijuarit ndriqimin gjate ter dites.

Banesa ka kete organizim:

Qendrimi ditor se bashku me kuzhinen
Dhoma e prinderve
Banjo
Koridor
Teras

Cmimi: Sipas marrveshjes

Tel: 045 410 363
Viber; +38649 60 62 60

Ju mirepresim
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »