SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 95 m2 në lagjen Arbëria te banesat e “DumnicaGroup”.
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:09
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
130996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet mbi “Meridian Express” Posedon 95 m² neto dhe është në katin e parë.

Organizimi i banesës:

1 Dhomë të ditës
1 Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 WC
2 Korridora
1 Ballkon.

Banesa është ndërtuar në vitin 2011, është e mobiluar në mënyrë moderne, posedon lift, hapësirë të mjaftueshme parkingu dhe park për fëmijë.

Çerdhja Publike Komunale është me pak se pesë minuta distancë në këmbë.

Çmimi i banesës është 110,000 €

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë në Google Maps, Koordinatat: 42.657561, 21.146851

Agjencioni për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »