SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 84.50 m2 Kompleksi Afarist Banesor Dafina
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
130998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën 84.50m2 , banesa ka : 1 Sallon ,2 Dhoma të gjumit , Kuzhinë , Banjo dhe Ballkon.

Kati i 9 i banimit

Banesa gjindet në kompleksin Afaris Banesor "Dafina" Bregu i Diellit Objekti 4/5 "BANESAT E STANDARDIT"

Ngrohje Qëndrore 24h
Ujë sanitar 24h, Mirëmbajtje të vazhdushme.
Sipërfaqja llogaritet NETO .


049 366 222
049 564 562
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
04936622
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »