SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 ari truall, në Bërnicë
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:34
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
130999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5 ari truall në Bërnicë. Trualli është i përshtatshëm për ndërtim shtëpie dhe jetesë. Ka infrastrukturen e nevojshme rrymen, ujesjellesin dhe kanalizimin. Me dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 7.500 euro per ari, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »