SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banes (ZYRE) 100m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:51
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
131004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes (ZYRE) 100m2 me qira në Qendër.
Banesa gjendet përballë Qendrsë së Regjistrimeve dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka gjithsej 3 njësi pune.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon
Hymja mirëmbahet si dhe ka interfon dhe lifti punon.


Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »