SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banesën me qira në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
131005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën me qira në lagjen Bregu i Diellit, përball shkollës fillore Ismail Qemaili.
Banesa ka një dhomë gjumi, sallon, kuzhinë dhe një banjo..
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Prishtinë
+37744709980
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »