SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyra 70m2 me qira ne qender te prishitnes.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:29
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
131008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 70m2 me qira per zyre, ordinance, atele e per shume veprimtari te tjera biznesi ne Qender te Prishtines.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e gatshme per pune, ka dy hapsira pune , banjo dhe ballkon.
Çmimi i qirase eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »