SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 85m2. Kati 6. Nxemja me TERMOKOS. E GATSHME
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
131014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet mbrapa EULEX-it ne lagjen e spitalit
Posedon 2 dhoma gjumi.
Qendrimin ditor dhe kuzhinen.
Pamjen ne juglindje.
Behet e gatshme ne dhjetor 2016.
044601786
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »