SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
1 banese 1 dhomeshme FAMILJARE
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
131015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim (ose ndrojme) banesen ne lagjen Arberia (prane komunes se re); ndertim i kompanis Tregtia/ kati i 8 / te mobiluar.Banesa eshte e pershtatshme per nje familje te vogel ku nuk do t'i mungoj asgje.Posedon te gjitha mobiljet dhe oriendite qe i nevojiten nje familjeje.Eshte mire e izoluar/ ka pamjen ka qyteti / eshte e kondicionuar dhe e pajisur me rrolete te jashtme. Ka vendparkim te jashtem dhe gjendet prane 2 kopshteve shume te mira per femije. Poashtu vlen te ceket qe fqinjet jane shume perkrahes dhe te sjellshem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ujkane
Prishtinë
049148599
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »