SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE KOMPLEKSIN "NARTEL" KALABRI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:02
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
131023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te "NARTELI" 95m2 ne katin e V dhe ka ketè renditje:

Sallon me kuzhinè
2 dhoma gjumi
2 banjo+wc
1 ballokon
1 shpajz
dhe bodrum.
Vend dhe zonè e qetè me hapèsirè pèr femijè.
Ujè 24 h, sigurim 24 h, mirèmbajtje e gjitha kushtet per nje familje!

Çmimi: me marrveshje.

Kontakti:
Real Estate IMOBANIMI
Tel 045 951358
Viber 049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »