SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE BREGDET TE SHQIPERIS ME 35 ARI
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
5
Madhësia :
3500 m²
ID e produktit :
131026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose Nderrohet shtepia ne Qerret (Kavaje, perballe kompleksit "Blue Laguna"), Shqiperi.


Shtepia permbane:


- 5 Dhoma te banueshme (me kuzhine dhe banjo secila).
- Uje , Energji elektrike, Kanalizim, Leje ndertimi.


Posedon te gjitha dokumentet, eshte plotesishte legjitime dhe mund te behet bartja brenda dites tek noteri.


- Nderrim bej me Shtepi ose Banesa ne Gjilan apo Prishtine. - Shtepia gjendet 500 metra larg plazhit.

VIBER: +37744483211

VEREJTJE: - Mund te shiten edhe vetem 25 ari me shtepi!
Informata rreth publikuesit
Lum
Gjilan
11111111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »