SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne lagjen Sofali - Prishtine
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
131040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen Sofali - Prishtine, me 400m2, 8ari truall, shtepia ka leje ndertimi, eshte e ndertuar ne nje vend shume te pershatshem per banim i qete dhe me ajer shume te paster. info: 044 933 747
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »