SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne lagjen Sofali - Prishtine
Çmimi :
€188,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:05
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
131041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen Sofali - Prishtine me infrastrukture komplete buze rruges kryesore asfaltit, shtepia ka 300m2, 5 ari truall, ka pamje nga jugu, lindja dhe perendimi. ka diell dhe ndriçim gjate gjithe dites, . info; 044 933 747
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »