SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa per zyre ne Ulpiane
Çmimi fillestar :
€65,000.00
Ju kurseni :
€4,000.00 (7% zbritje)
Çmimi :
€61,000.00 Çmimi rritet në €65,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
ID e produktit :
131095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa per zyre ne Ulpiane ne rruge kryesore me siperfaqe prej 37m2 me certifikate te pronesise dhe gjindet ne katin e dyte. Banesa ka 2 njesi dhe ate: kuzhinen me tryezari, dhomen e madhe,korridorin,banjon. Cmimi i fundit:65.000 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »