SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banese me qira ne laxhen mati 1 afer shkolles Pavaresia"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
131100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap Banese Me Qera te mobiluar ne lagjen Mati 1 , Shume Afer Shkolles fillore "Pavarësia", e ndertuar nga VG Construction. banesa eshte ne katin e 2'të, eshte 81meter katrore, ka:sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo+WC ndaras, shpajz dhe 2 ballkona. ka lift digjital , uje rryme 24ore, po ashtu mobiliet jane te reja, qmimi me marreveshje. Mund te vini ta shihni ne gjdo kohë. numri i tel/ 044279391 ju faleminderit per mirkuptim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Riton
044279391
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »