SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira banesa për zyre në qendër
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
131107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira banesa për zyre në qendër. Banesa ka 80 m² (neto) dhe është 3 dhomëshe (salloni, dy dhoma gjumi, kuzhina, trapezaria, 2 banjo, 1 ballkon, dhe bodrumi). Është në katin e katërt, dhe hymja ka lift, interfon, dhe nxemje qendrore. Banesa gjindet në rrugën Hajdar Dushi, përkatësisht përballë Ministrisë së Punëve të Brendshme (afër Shtëpisë së Shëndetit).
Informata rreth publikuesit
Bardh
Prishtinë
044 115 214
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »