SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
61.7m kati 8
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61.7 m²
ID e produktit :
131143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa ne fushkosov kati 8. banesa gjindet ne rruge kryesore përball vives( prej rrethit kryesor 300m rruges per prishtinë). Banesa eshte 61.7m përmban sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, banjo, terac, koridor. Pranoj kompenzim vetur viti 2008 e larte. VEREJTJE. Keni parasysh kati 8 dhe 61.7m ( jo nalt, jo e vogël)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arben
Prishtinë
044360603
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »